42nd CSVS forum

Úplná verze: Battle for Balkans 1.12
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Sakryš, mě se to ke konci zastaví a nejde napojit pokud chci obnovit stahování. Byl by někdo tak hodný a dal to na nějaké úložiště (vím, že je to veliké cca 1GB), které podporuje napojení stahování, jako např.: Copy.com
bacha přemaže to Su-27 flight model, takže zálohujte (v dalším instaleru prej bude varování)
Podle mě to přemaže model jenom pro ten Balkán, ne?
letové modely ( flight model - FM) jsou společné pro všechny theatry v jednom adresáři (myslím simdata)
Tak asi máš pravdu. Našel jsem něco v adresáři C:\Falcon BMS 4.32\Data\Sim\ACDATA
Jenomže už sem instaloval RedFlag a Balkan (betu). Je teda možné, že já už to mám přepsané.
Tento nový tyjátr se mě ještě nepodařilo stáhnout.
včera to bylo zasekaný a hlásilo stahování na 8 hodin...dnes dopoledna to za 35minut bylo celý

tenhle balkan je vod jinýho a myslím, že je to prvně, kdy si někdo dovolil šahnout do ACDATA...řeší to (reakce) a slibují ochranu do 4.33 - se nepřipojíš, pokud máš změnu na datech...takže krok k uzavřenosti ale potažmo i stabilitě

podle mě by měli externizovat simdata, aby to mohlo bejt různý v theátrech a chránit ten základ...
prej to jde vrátit pomocí F4patche
Tak už se mně to podařilo stáhnout. Muselo to být opravdu zasekané.
Referenční URL's