42nd CSVS forum

Úplná verze: Chyby na fóru
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4
Ahoj, narazil jsem na chybějící obrázky při prohlížení profilu uživatelů. Snapshot přikládám.
[Obrázky: MissingImage42ndCSVSForum.png]
diky, ty obrazky v sablone BlueGloss kterou jsem pupravoval vubec nejsou - dohral jsem je do adresare z defaultnich obrazku
Sakra, to byl fofr smile
Změnil jsem název vlákna na obecnější a přidám další chybku. Při zoomu stránky se nějak pochybně zalomí horní rámeček, což je vidět hlavně v mobilu. Ale žít se s tím dá mrkajici_1
[attachment=6]
Tak na mobilu se mě to zobrazuje dobře. Mě zobrazuje celou stránku. Nenechávám si to zalamovat. Je to sice pidipísmenkama, ale zazoomuju si co potřebuju.

A když už se bavíme o těch mobilech. Náhodou téma, které by bylo šité na míru právě mobilům asi nemají, že?
Dole na stránce je odkaz na odlehčený mód, ten je k mobilům šetrnější. Ale Harm se zmiňoval o možné podpoře Tapatalku, tak možná časem.
Ano, o tom odlehčeném módu vím, ale mě se víc líbí to barevné vyplazujici_jazyk
jojo - pro mobil planuju Tapatalk. Je pro Jablickare i Androidy. Sam ho s uspechem pouzivam. Je sice placeny (pro prispivani), ale stoji pakatel. Narazil jsem i na nejakou mobilni sablonu, ale vzhledem k Tapatalku to je IMHO zbytecnost
Aha, takže chceš odlehčené barevné. Harme, máš práci cheesygrin
No, myslel jsem něco ve smyslu toho Tapatalku smile
Stran: 1 2 3 4
Referenční URL's