42nd CSVS forum

Úplná verze: Weapon Delivery Planner
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Sada programů pro Falcona. Dobří pomocníci při plánovaní misí ve Falconu.

Weapon Delivery Planner (WDP)
Umožňuje nastavení stíhačky před vzletem do bitvy. Nastavení, které se provede tímto programem zůstává ve Falconu do té doby než jej opět změníte. Je možné si zde nastavit rozptyl, počet a další nastavení klastrovek (třeba). Ikdyž si je pak za letu na MFD přizpůsobíte dle dané bitevní situaci, toto nastavení zůstane do té doby, než jej změníte ve WDP.

Dále se zde dá nastavit automatické žhavení Mavericku, tedy kdy se mají žhavit. Já to mám nastaveno na steerpoint 1 (severně od něj). Takže po vzletu se mě automaticky žhaví.

Mission Commander
Program, který umožní editaci kampaně nebo editaci vlastních TE. Umožní takové věci, které nejdou dělat přímo ve Falconu.

Odkaz na stránky a více informací je zde. arrowl
JJ, velmi užitečný prográmek, snad se ho všichni naučíme používat. Měl jsem přeložený manuál verze 1.3 pro OF. Tak snad budu mít dost času a překlopím ho do v2.O.
No kurnik to jsou mi věcičky... Já už se těším do důchodu, abych si mohl zahrát lol
Vyšla nová aktualizace Weapon Delivery Planneru na verzi 3.5.1.

Co je v ní nového se dočtete ZDE.

Dále přikládám tutoriály, jak do kampaně ve Falkonovi vložit Preplaned Threats a Lines .

První část:




Druhá část:


Nová verze WPD 3.5.8
Referenční URL's