42nd CSVS forum

Úplná verze: 19.1.2014 - záznam z letů
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Tak jsme si o víkendu opět zalétaly. Zde je video, jak k to dopadá, když se neuposlechne leader. Člověka pak může sestřelit i takový neškodný JSOW.
Abyste nemuseli na slepo klikat na časovou osu, jsou v popisu u videa časové značky. Tak si to otevřete na YouTube.




Zde je video z Interdiction. Zničili jsem společně asi 120 pozemních cílů.


Přísně tajné, zavřete oči, nečtěte a opusťte tuto stránklu.

Tu je záznam komunikace z černé skříňky eruntalonova letadla, které díky neposlušnosti pilota muselo být vytáhnuto z moře kvůli vyšetřování nehody během útoku na nepřátelský přístav. V následujícím přepisu jsou zachycena i poslední slova zesnulého pilota. Rodiným příslušníkům se nedoporučuje číst dále tento příspěvek.

Kumrik: len tam nechoďte lebo já tam iďem hazať, nechodte nízko...ne že vás to zasiahňe.
Blackie: no tak budeš mít friendly kill, no.
Kumrik: za chvilku som tam.
Riajfl, Rajfl.
Slide: tak jsem ty lodičky sundal.
Eruntalon: kulometem?
Slide: ne ágéemkama. tak já letim domu,tu už nemám co pohledávat.
blůzr,blůzr.
Kumrik: já mám tiež odhádzané...
Eruntalon: jé já se tim kulometem neumim trefit, letim dom. Ale! ...jdu na padák!

Z výše uvedeného vyšetřování vyplývá, že pilot Kumrik si kladívko zcela nepochybně zasloužil, protože házet na kamarády ve zbrani plochodrážní munici odporuje dobrým mravům a to odjakštěživa. Eruntalon bude posmrtně povýšen na poddrňáka v záloze. Ostatní si z tohoto politování hodného incidentu nevzali žádne ponaučení a ve všech dalších misích budou opět dělat bejkárny.

Tak jste dočetli až sem? ....já vás varoval...
Nemůžu se přestat smát... Přesnej přepis Blackie... Budeš tiskový mluvčí 42SVK SQD ve vyšetřování smich
Ten frendly kill si mažem z logbooku. Predsa neposlušnost wingmana mi nebude kaziť štatistiky smile
Jasně. I kdyby to nebylo nahrané, tak bysme ti dosvĕdčili, že sem si za to mohl sám smile
Slibuji že budu mluvit pravdu, nic než pravdu a pouze pravdu... k tomu mi dopomáhej bůh...
Jako svědek u vojenského soudu svědčím ve prospěch kumrika.

Slide
Referenční URL's