42nd CSVS forum

Úplná verze: ..problém z BMS
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Zdar

..tak som nainstalil nové BMS aj so siedmymi upgradmi, namapoval joy CH-Fighterstick F-16, na klobúčky DMS, TMS, CMS, ale v samotnej simulaci mám zamrzlý kurzor radaru na MFD. Chápem že BMS je v avionike ďalej, ako keď som lietaval falcona SP3 a allied Force ale myslím že takáto vec by mala asi fungovať bez vetších nastavení, na ktoré samozrejme nemôžem prísť. Ak má niekto tip ako z toho von nech poradí, dokedy mám nadšenie sa vrátiť k tomuto simu.

PS. Taky som tu zaregistroval v foru starého veterána Valpena, tak ako to čteš tak zdar Segale..
V nastaveniach si pozri, ci mas nastavene ovladanie kurzoru na keyboard alebo na joy. Bud ho ovladas pomocou osi na joy-i alebo pomocou klavesovych skratiek. Myslim ze je to v zalozke advanced. Ja mam Hotas Cougar a tiez som mal s tymto problem. Kurzor skusaj vo vzduchu, na zemi nefunguje.
Dík za pomoc, problém bol že som nemohol nájsť v advanced kurzor radaru, ale v BMS sa nachádzal pod F8 až F11 tak som ho nadefinoval na Joy, zmáknul funkce TMS a pomaly sa dostávam do sedla...
..další problem..akou klávesou sa zapína napájení mawericku. pamatuji si že sa šlo cez WPN stránku a klavesa U. Teď je v BMS v advanced na klavesu U -pohled nahoru a nevím jak se to anglicky jmenuje..Dík
Zkus se podívat do Slidova výukového videa, Maverick je hned první. Klávesa U byla odkrytkování hlavice rakety. Jinak v BMS je možnost automatické zapojení energie do Mavericku při přiblížení k určitému steerpointu. Viz např. zde.
pokud pouzivas mapovani BMS tak zmackni kombinaci shift + u -> objevis sidewinder spot/scan -> nad nim je cage/uncage a mozna tam bude not key assigned.... klikni na to at to zmodra, namapuj si to dle libosti dej apply... ok a zkus to ve hře...


dej vědět smile


Slide
dík...funguje to, len som nejak rozhodený z toho BMS/7, setup-controlers je inak namapovaný, niektoré povely vôbec, dokonce fire gun na joy, tlačitko S na cyklovanie steerpointov....atď.Takovéto kudrlinky ma iba znechucujú v snahe dokázať si že si to pamätám z predošlých verzíí falcona .
ale AA mod už mám zvládnutý, AG taky odhoz GBU, mawericky, harmy, studený start taky.Veci okolo datalinku je nad moje sily..takže díkmraci_se
dej si keystrokes konfiguraci !!!!

99% je stejne jako v afku mrkajici
Jak píše slide, taky používám keystrokes.key, přechod z AF je jen o pár drobných změnáchusmev

jinak v Bms je spousta příkazů skrytých. viz :http://www.candyparty.com/ST/OF/callback...lbacks.pdf, kde je kompletní výpis, stačí si jen vybrat. Pokud chceš přdat do svého keystrokes.key či jkaý používáš, otevři ho v notepadu a přidej řádek např pro funci zapnutí napájení HUDu:
SimHUDOn -1 0 0XFFFFFFFF 0 0 0 1 "Tvuj popis jak se bude řádek jmenovat ve falconu"
na konci setup/controlers se objeví řádek s požadovanou funkcí a popisem no key assigned. Pak jen stačí přiřadit novou zkratku...(např v bms.key ta funkce je, v keystrokes.key defaultně není)

-1 0 0XFFFFFFFF 0 0 0 1 - pokud poslední jedničku přepíšeš na nulu, řádek se neobjeví. Při přepsání na -1 se objeví, ale BMS nepovolí dělat v daném řádku změny.

Na Datalink mám někde návod, pokud budeš chtít.
..možnosť nastaviť si key som skúšal a mám pocit že mi tam nešlo namapovať joy, teda šlo ale joy si to nastavenie nejak nepamätal, a nejaký profiler cez ktorý by som ho namapoval na joy nemám stejne už má 14 let- CH-fighterstick f16 ale zatial maká dobre. Rozhodne to ešte raz vyskúšam a pak uvidím ako ďalej......
Stran: 1 2
Referenční URL's