42nd CSVS forum

Úplná verze: Křema muzikant
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Zdravím piloti
omlouvám se za tento příspěvek, ale pokud budete mít chuť a náladu, tak naše kapela BOUNTY se dostala do TALENT radia Country 2014 s číslem 2.

Poslechnout si ji můžete buďto na radiu Country 96,8 FM pro Brno http://www.countryradio.cz/talent.php

a nebo na našich stránkách www.bounty-brno.cz sekce mp3 píseň se jmenuje Bláznivé léto.

Hlasovat můžete pomocí SMS ve tvaru CR mezera 2 na číslo 9000603

Z jednoho telefonu max. 1 SMS usmev Cena 3Kč

Děkujeme za podporu a doufám, že se uvidíme na nějakém našem koncertě


Prosím o rozšíření mezi Vaše známé


Křema
Paní Mennyová píše:
Písnička je krásná!!! Poslala jsem hlas, ráda bych někdy slyšela vystoupení naživo v Brně. Prosím o info o veškerých vašich koncertech.smile
Ahoj pani Mennyova, koukni na nase stranky, nejblizsi poradny jrani bude 31.5. Na den deti v Brne Medlankach. Radi vas tam uvidime
(01.04.2014 9:44)Kremik napsal(a): [ -> ]a nebo na našich stránkách www.bounty-brno.cz sekce mp3 píseň se jmenuje Bláznivé léto.

Co mi ta pisnicka pripomina - ze by neco od Samsona Lenka, Hop trop?
To vis, leta poslechu a hrani z hlavy nevymazescheesygrin
Gratulace Křemo, nyní jsem na rádiu slyšel, že jste to vyhráli.
Jojo neuveritelne se stalo pravdou a vyhrali jsme to. az nam na to prijdou tak nas asi zastrelej.
KAzdopadne dik za podporu a gratulace
Aha, takže vy neumíte hrát ani zpívat, to bude průšvih. velky_usmev To vám nezávidím.
Referenční URL's