42nd CSVS forum

Úplná verze: videa ze sinae
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
pánové tohle nemá chybu !!!







trosku blackie styl smich Ale nevadi .... hold kazdej uz bude jenom druhej... invence a patent sídlí v ČR smich v matce všech měst v pokladu naší aviatiky.... smich Vid kulihrášku
Tak nejdřív jsem nechápal, pak jsem pochopil... Jen bych chtěl podotknout že na přistání máme jiný, já mám patentovaný start smich
Ale jinak krásná práce!
nevim jestli si to sem dával ale tady je pomerne hezkej rampsart smile .... doprovazen nasima hlaskama smich ....






takovejhlech rampstartu v posledni dobe nemam ... za minutu sem ve vzduchu smich
tady sme si to vylozene uzivali.

Ale ted makam na jednom překvápku pro Vás panáčkové mrkajici
Slajdíku, chtěls vidět to včerejší video, tak tady je. Bohužel jsem při nastavování nahrávání vybral špatný zdroj pro mikrofon, tak nejsou slyšet moje kecy. Možná je to lepší smich

Jak jsem včera hlásil, že máš za prdelí nepřítele, tak to jsi nebyl ty, ale Kumrik! Když sem se díval na HSD, tak jsem přehlédl, že je to číslo dva smile



Zpravodajství ze sinaje ..... den 18 !


http://slide1.rajce.idnes.cz/sinaj
Pěkně jim dáváme na zadek. Hlavně Slide! Ten z nás jediný poctivě usedá do kokpitu a likviduje nepřátelské jednotky. Včera jsem Slidovi trošinku pomohl pár jednotek vymazat. Jakmile bude video připraveno, prsknu ho semkaj.
Ja zase pomaham druhej strane likvidovat nase lietadla smile. Vlastne je to skor do placu cry.
Co je to tam na té páté fotce za číslo, nšlo by to trochu zvětšit? Nemám mikroskop usmev

Ale moc pěkné, už jsem nelétal až bych letěl...
tam šlo o čas kampaně blekoš !! Omylem sem tam nahodou nechtic nechal svuj ace of the base profil smich smich smich priste ho zavru a dukladne schovam slibuji smich
Slide, ta kampan bezi 18. dnu? oops
Stran: 1 2
Referenční URL's