42nd CSVS forum

Úplná verze: track ir 5
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
..tak som zainvestoval do trackiru 5 s clipom , ale nemám nejak náladu ani nervy to nastavovat a ladit krivky. Neporadí niekto s nastavením alebo zaslánim nejakého profilu..ušetrí mi čas, nervy, a predĺži život...ďakujem
Zdarec, já jsem si vytvořil tento profil. Jestli ti bude vyhovovat, tak fajn.
A pokud nevíš, tak věz, že je potřeba jej nakopírovat do adresáře "C:\Program Files (x86)\NaturalPoint\TrackIR5\Profiles". Teda tam to mám já smile
Dík... teď jsem na noční...zítra vyzkoušim
Já jsem nic neladil, dlouho jsem jel na "defaul" a někde jsem stáhl profil "Falcon" a nedávno jsem zkusil profil "Yassy_BMS". Kromě jiné klávesy pro vycentrování, mám pocit, že křivky jsou úplně stejné.
Já jsem ze začátku také jel dlouho na default. Zvykal jsem si na otáčení/rozhlížení hlavou. Jakmile jsem dostal cvik, tak to pro mě bylo "moc pomalé" otáčení/rozhlížení. Začal jsem tedy postupně šolíchal s křivkama abych nemusel tolik kroutit s hlavou a obraz skákal pěkně rychle smile
..mne to na default šlo nejak divne, teď už je to v pohode, časom dojde ešte na malé korekcie ale kokpit falcon s Trackirom je úplne iná liga..ďík
Su rád, že ti to pomohlo.
Čau mahráku smich .... je super že máš trackir.... kdy se dohodnem abys ho vyzkůšal ? -> Sinaj bude zítra končit ale já odjizdim na tyden do itošky lítat do alp. Vratim se po velikonocnim pondeli a pak jsem k dispozici pro to nase létání smile


bodo sa navas tasat smich
No jistě, chce to pořádně otestovat. Dáme dogfajtík, třeba já se slidem a eruntalonem proti tobě. To nebudeš vědět kam dřív tou hlavou kroutit usmev

Jinak ti naprosto rozumim. minulý týden jsem koupil novej komp, páky, 42 palcovou obrazovku a TRIR 9, ale byl jsem línej to instalovat a nastavovat, tak jsem to hodil do popelnice.... smich
Do kerý ? oops
Stran: 1 2
Referenční URL's