42nd CSVS forum

Úplná verze: Korea 2012 version v1.2 MegaPack
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Tento měsíc byla uvolněna verze v1.2 bojiště Korea2012. V tohto Megapacku je kompletní bojiště Korea 2012 v1.2 a navíc EuroWar a Carrier War.

K stažení zde nebo přes mediafire.
Jam bude čas mezi létáním, tak se na to mrknu cheesygrin
Pro kterou verzi Falcona to je?
Pro BMS 4.32
Zkousel jsem to a uplne mi to sprehazelo textury. Ted musim BMS preinstalovat :(
Ahoj.mám problémy s instalací megapacku Kprea 2012 múže te někdo laicki poradit?dík Hrbola
Zdarec pilote,
no zkus napsat alespon kapku jake problemy mas. Co ti to pise, nebo jak se to chova. At se mame ceho chytit.

Krema
No mě se tam nedaří zpustit ani náká instalačka.extrahuju soubory do kořenové složky falconu a tím jsem zkončil.nevím včem dělám chibusmutny hrbola
sice jsem to neinstaloval (falcona bohuzel nemam nainstalovaneho), ale na netu jsem nasel: prelozim do cestiny
  1. rozbal rar Addon-Korea-2012 do adresare s daty BMS. Napriklad C:\Falcon BMS4.32\Data
  2. jestli mas cistou BMS instalaci bez dodatecne instalovaneho bojiste, vkopiruj prilozeny Theater.lst do adresare, kam se ukladaji definice bojiste - napriklad C:\FalconBMS 4.32\Data\Terrdata\theaterdefinition.
  3. Pokud jsi guru nebo uz mas nainstalovana dodatecna bojiste, edituj Theater.lst jakymkoliv textovym editorem (Notepad... - ne Word!!!), zkopiruj a vloz do nej nasledujici:
    Add-On-Korea-2012\Terrdata\theaterdefinition\Korea2012.tdf
    Add-On-Korea-2012\Terrdata\theaterdefinition\EuroWar.tdf
    Add-On-Korea-2012\Terrdata\theaterdefinition\CarrierWar.tdf
  4. Uloz soubor a zavri editor. Pak staci spustit BMS a vybrat bojiste

Zdroj: www.fscommunity.info

P.S. nechci rejpat, ale tolik pravopisnych chyb jsem nevidel nepamatuji rolleyes Alespon kontrola pravopisu v Firefoxu by byla dobra vec. Chlapi, je to Vase vizitka. "zpustit", "zkončil" a zlaty hreb "chibu"
máš pravdu Harme...jinak taky mi kolikrát něco ujede...
mimochodem velké "V" jako výraz úcty při oslovení, se gramaticky správně využívá pouze v jednotném čísle. V množném je to chyba, ale neví to ani 80% novinářů...
Stran: 1 2
Referenční URL's