42nd CSVS forum

Úplná verze: Falcon 4.33 - JSOW
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Pokusil jsem se přeložit použití JSOW. Je to překlad tréniknové mise číslo 15 v TE.

Mise 15: Bezmotorová naváděná munice
Dobrá práce, už jsem použil. smile

Nicméně se mi stalo, že i když jsem měl označeno, že budu házet dva vedle sebe, tak stejně letěl jenom jeden. Tak nevím, kde jsem udělal chybu.
Je to tam popsané. Je třeba držet odhoz minimálně 3,2 sekundy. První JSOW se odhodí po 1,6 sekundě a druhá po další 1,6 sekundě smile

Než sem to přeložil, tak sem se také divil, že se neodhodily obě naráz smile
Super překlad, díky.
Jen bych ještě potřeboval návod, jak to všechno stihnout, než doletím k cíli rolleyes
To je jako s tím, když mi Schepke vysvětloval jak spárovat TGP a Mavericky ( ještě jednou díky za lekci )
Je to taky hezká vychytávka, ale než to udělám jsem u cíle a pálím pěkně postaru..
Chce to si tu tréniknovou misi proletět několikrát, aby to člověk dostal do krve smile
Přiznám se, že sem to letěl jednou smich

Připomínám, že tato mise je v TE - tyjátr KTO!
Dobry preklad Runti. Dakujeme mrkajici.

Moje postrehy z tejto misie su, ze ked oznacim kolonu a stisknem ICP 7 a potom TMS Up, tak sa mi stava, ze mi to oznaci STPT (26) niekde vedla, nie na tu kolonu, ale tesne vedla nej. Oznacujem to na nejakych 25-30 mil. Hra tam rolu vzdialenost z akej sa to oznacuje? Musim to oznacovat viackrat aby bol STPT presne tam kde chcem.
Nečteš nevíš. Je to proto že dochází k posunu steerpointů. po vytvořní markpointů zmáčkni na FCR OBB9 popsané je to CZ. pak se resetují steerpointy do výchozích pozic a vše půjde jak má. Eruntalon to v tom překladu má, čti pozorněji...
Dik Blackie, uz je to ok. Nabuduce budem pozornejsi mrkajici
V pohodě, ono toho tam o tom moc nejni, protože to není předmět mise... Pokud se odhodlám, spáchám k těm steerpointům nějaký manuálek nebo překlad. Uvidim jak bude čas a chuť.
Referenční URL's