42nd CSVS forum

Úplná verze: Diskuse k pravidlům
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
do tohoto vlákna prosím reagujte na pravidla
Tak po precteni pravidel mam trosku strach ze uz jen za to zaregistrovani pudu do vezeni rolleyescheesygrin
bez obav - jen povesen za [***] pred nastoupenou jednotkou. Provozovatelem serveru i fora jsem ja, a rozhodne nehorim touhou nasim uradum vysvetlovat a dohledavat pro "zadosti o soucinnost v podezreni z trestneho cinu". Takze hosi - kdyz se budete chovat tak jako kdybyste se bavili tvari v tvar, tak to bude bez problemu

Jinak to jsou pravidla shodna v podstate na vsech forech jichz jsem clenem.
pravidlo 10: co je to PM?

tak máme se chovat jako by jsme se bavili tváří v tvář a nebo slušně?
PM - private message, soukroma zprava. Takove tlacitko pod zpravou - Posli SZ smile.
No, a u toho dalsiho snad vsichni vi jak jsem to myslel twisted
Tam je zakopanej jezevčík! Mi nedocvaklo to PM = SZ.
Vzhledem k stále objevujícím se spamerům, navrhuji, aby registrace byla na doporučení nebo na požádání např. mailem.
já jsem pro to požádání mailem.....viager už mám na důchod plnou skříň...pínias zvětšovanej šestkrát, plnou stodolu hrnců, plnou půdu termo matrací a televizních dek....po šuplatech samý superrychlý škrabky na brambory a ve špajzu čistič na syfon, co s ním jde zadělat vánočka (2 kapky), která vykyne za 15 vteřin a pak se ti po ní zpevní vlasový kořínky...
JJ asi tak nějak, a pro samé nakupování po netu, nemá chudák Luk na lítání čas. cheesygrin
uz se na tom pracuje. Je zvolena metoda autentizace administratorem - jen dotlacim upozorneni mailem (to MyBB v defaultu neumi). Schvalovat budu ja a Stranger

exclaim exclaim exclaim Pro nove registrace - ve vlastnim zajmu pouzivejte rozumne Nicky, maily a zadne anonymni proxy, tor apod. Na registracni maily nebudu odpovidat a jakmile bude mit registrace IP z jineho rozsahu nez CZ a spratelene zeme, mazu ji.
Referenční URL's