42nd CSVS forum

Úplná verze: A-10 od DSC
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Hoj,
hraje někdo tohle? Mě to připadne jako hodně dobrý sim...
Sice to není F-16. Pravdou je že já jsem individualista a nikdy se nedostanu misí, ale aspoň grafika je skvělá....
ja som si to kupil na vianoce na steame aj s dcs blackshark2 ale este som sa k tomu moc neprepracoval... par skusobnych misii ale inac to bude na dlhsie lakte... ledva zvladam Falcon AF a uz BMS mi robi celkom problem
Dneska má smysl zabývat se asi jen tím, co je kompatibilní s DCS world. Myšlenka je to dobrá (integrovat sim letadel, vrtulníků, pozemní techniky a SHORAD do jednoho) , protože to asi bude mít moderně pojatý jádro s podporou pluginů a addonů třetích stran. Já ale lítal jen Flankera 1. a 1.5. Od tý doby jsem v LockOnu strávil cca 35 minut (mám nějaký základ koupený v supermarketu).

Ačkoli jsem o vstupu do DCS světa osobně neuvažoval, addon MiGu-21Bis mě možná jednou zlomí - jestli ale vůbec vyjde. To je pro mě, jako milovníka 21 moc silný magnet...
zdar, jak to vypadá s tím DCS Migem 21? Dělám si úklid na disku a asi 2 roky mi tu hnije 10GB DCS world jen kvůli čekání na jednadvacítku. Rád bych to smazal, ale nerad pokud by měl za týden fishbed vyjít....
Pokud máš 2 roky na disku DCS World, tak to už můžeš opravdu smazat, páč to bude verze, kterou na současnou bez nový instalace stejně nedostaneš smile
mám verzi 1.2.0 3205
nevím, jestli ta původní instalace není třeba rok a půl stará s tím, že jsem ji určitě alespoň 2x updatoval krz nějaký patche....

takže lze 1.2.0 3205 updatovat na poslední verzi?...a víš něco o tý jednadvacítce?

dik
Zkus a uvidíš smile Pusť autoupdate a buď ti to zkousne, nebo ti to nedovolí smile

O Migině mám nějaké info, ale nemohu o něm momentálně hovořit, nicméně... updatuj updatuj, kdo ví... smile

Necituj predchozi prispevek. (bod c 12. pravidel) Harm
jéééžiši chlape, mig-21 néjni stealth šestý generace, aby tě kvůli němu podřízli....
Díky za recenzi.
Měl jsi později možnost vyzkoušet to chování za nízkých rychlostí? Myslím s opravenou verzí.
Já například doteď lítám MiG-29 datadisk k Falconu 3.05 a asi hlavně pro ty mezní režimy, jako jsou vývrtky, skluzy a podobně. Je to dle mě základ modelování těchto ne FBW mašin. Onehdá jsme se na falconím sletu v Prostějově bavili s pilotem jednadvacítky a taky povídal, jak se mu to kolem 400kmh vždycky začalo klepat.
V dogfajtu s klapkama nelítal, protože je to tak neučili. Lítal přepadovou PF(M), jestli si pamatuju dobře.
Mě tohle dost zajímalo, lítal jsem totiž jednadvacítku často ve Falconu - žádný med proti šestnáctkám a patnáctkám - ale když se na to šlo chytře, dal se s R-60 a R13M občas urvat sestřel, R3S byly k prdu. R3R jsem občas brával, abych je donutil uhnout. V dogfajtu pak byl základ, použít na nízkých rychlostech klapky. Dělal jsem to tak často, proto mě to zajímalo. Vím, že v minulosti Pakistánec Chán(neo jak se jmenoval) běžně dogfajtil nemotornou F-104 v točení proti agilním, podzvukovým Gnatům - na klapkách...a dokázal tak skorovat. Maďaři při předváděčkách dogfajtu jsou s Bisem i MF taky na klapkách. Každej k tomu dle mě dojde, a v TOPGunu jednadvacítka platí za letadlo s "great low speed handeling and nose authority"....těžko ale bez klapek...
Stran: 1 2
Referenční URL's