42nd CSVS forum

Úplná verze: X52 v BMS6
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Ahoj kluci.Mám U6 a stalo se mě,že ikdyž jsem měl namapovaný x52,tak nemúžu zaměřit cíl,jak přes HOTAS TMS UP,tak jsem to zkoušel i klasicky a joy mě neposlouchá,nevíte čím to múže být?Děkuji

PRESUNUTO - je takovy problem psat problem s joystickem do hardwaru? Harm.
co je to klasicky????

pokud jsi pracoval s markpointama, to potom zaměřování nezaměřuje, ale vytváří právě ty markpointy. Stačí DCS RTN /čti "čtyřsměrný ovladač na ícépé doleva"/ a zase to bude z vesela zaměřovat jako dřív. A nebo to bude něčím jiným. Až na to přijdeš, dej vjědět, ať se s tím případně další nemusí trápit.

Koukám že jsi založil tři vlákna a všechny ti Harm musel přesunout, jestli ty jsi po mě nepřevzal štafetu v provokování... smich

myPC:
USB 2.0 10x, grafika, zdroj AC230V, PCIe2x, rychlá RAM, HDD furtmálo, CPUKiller: W7 Build xxx + FANů, že to skoro vodlítne.
Dik za odpoved,ale nechapu ty tve markpointy,trosku me porad prosim a HARM to doufam pochopi.ja nejsem provokater jen me nekdy stve,ze se me rozhasi nastaveni falcona,tak jak to mam rad a pak si s tim nevim rady,tak se hold zeptam.v Ostrave na dny NATO byl FALCON vynikajici.dik ahoja hrbola
V připadě že nevíš nic o markpointech tak jsi s nimi asi nic neprováděl... ale proo jistotu: do nastavování markpointů se dostaneš stisknutím ICP 7 MARK, pak TMS up nezaměřije, ale vytváří markpointy(technicky to jsou steerpointy jaké běžně používáš, jen na adrsách 26 - 30, které můžeš vytvářet během letu několika způsoby více viz manuál) z toho režimu vyskočíš pomocí DCS Return.

Těžko radit. Když jsi ve hře, zkoušel jsi klávesovou zkratku TMS UP zmáčknout na klávesnici? funguje to v setupu hry? tj nesmazal jsi klávesovou zkratku v nastavení? funguje to jinde? např vytvoř si stejnou klávesovou zkratku ve winech nebo v jinym softu, nahraj profil do joye a zkus to v tom jinym programu (netestuj to jen v profileru, tam nemáš jistotu že se to opravdu odesílá). Párkrát se mi to taky stalo, ale tušim, že s update 4, teď už se mi to dlouho nestalo. nedávno právě když jsem si vytvářel markpoint a nevyskočil jsem z toho režimu pryč... jinak těžko radit.
Ahoj BLACKIE,tak to dopadlo tak,že jsem kompletně Falcona přeinstaloval a znovu dohrál updaty a beztak mě TMS-UP stále zlobí.Tak už nevím v čem je chyba i tak dík moc za pomoc.Vypajdá to,že mě zlobí ta X52
Proto jsem psal ať to vyzkoušíš v jiný aplikaci. Nebo si to zkus namapovat na jinej funkční knoflík, budeš vědět.
Kdyz se mapovaly klavesove zkratky u X52 (mam Pro), tak se musely nastavit tusim ve tvaru
Kód:
Ctrl UP   Up Ctrl
do jednoho povelu (za predpokladu, ze je zkratka Ctrl a sipka nahoru). Jinak to delalo bordel. Bohuzel si to nepamatuju a protoze jsem po stehovani ani nerozbalil comp, nemuzu to overit.
Referenční URL's