42nd CSVS forum

Úplná verze: War Thunder
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Výborná gamesa, v současnosti open beta. Je to zdarma. Dá se vyblbnout v Arkádové bitvě, Historických bitvách a také Full Real Bitvách.

Tož si to stáhnite ať jim to společně natřeme.
Odkaz je tu.
to asi vychází z Wings of Prey, ne?
Je to dost možné, protože to dělali z Gaijin.
Tady se můžete podívat, jak se mě náhodou podařilo sundat dva skopčáky smile



Sestříhaný záznam z hraní War Thunder. Dosáhl jsem jednoho sestřelu a pak jsem byl v závěru bitvy sám sestřelen protiletadlovým kanónem nad nepřátelským letištěm (se nikdy nepoučím cervenajici_se ) při stíhání posledního přeživšího nepřítele.

Samotná bitva trvala kolem 15 minut.

Bf 109 F-4


Ale to jsi měl napsat hned že tam je La-5FN, stáhnu a dáme. Jupí budou éra (když to schroupne můj dědeček počítač)
No to jsem samozřejmě nevěděl, že prahneš po Lavočce smile

Ovšech nechci tě odradit, ale k Lavačce se dostaneš až za sestřelené protivníky, tedy za hóódně zásluh.
Pokud bys létal jenom za rusy, tak by to bylo rychlejší, jenomže ne každý národ je v těch Historických nebo Full Real bitvách. Arkády už mě fakt nebaví.
Já už to létám nějakou dobu a na La-5 jsem ještě nedosáhl. Já stejně prahnu po La-7, ale než se k ní dopracuju, tak nalétám dalších 100 hodin lol
Poslední dobou stejně nejvíc létám za němce.
Národnosti, za které můžeš létat se asi po týdnu mění. Ikdyž jednou bylo možné létat za všechny.
Sestřih bitvy s F6F Hellcat. V této bitvě se mě podařilo odrazit útok tří Messerschmittů a dva z nich sestřelit. Třetí zbaběle prchl. Při pronásledování jsem si všiml, že mě dojde palivo a tak sem začal hledat místo, kam to posadím.



Po dlouhé době jsem zase zkusil štěstí ve War Thunder. První bitvy nedopadly vůbec dobře. Ani jsem si neškrtl. V poslední bitvě jsem osedlal Yak-9T a zkusil štěstí. Podařilo se mě sundat dva Bf-109, ale nakonec jsem byl sestřelen FW-190. Můj sestřel na videu neuvidíte smile


Referenční URL's