42nd CSVS forum

Úplná verze: Grafická karta
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Ahoj všem,

už dlouho jsem nelétal. Nic. Nicméně teď uvažuji znovu o Falconu a zajímalo by mě zdali Falcon BMS/Free Falcon běží lépe na GPU od Nvidie nebo ATI nebo je to remíza.
Nejsem zrovna fanoušek Nvidie ale např.: DCS běží "bohužel" lépe na zelených kartách...jako v minulosti Lock On, no a já jsem zatím s ATI HD 6850 na červené straně. smile
Díky za odpověď.
nazdár...spíš jsem tě chtěl jen pozdravit, protože se o železo moc nezajímám

ale na mé Nvidii 550M v notebooku běží BMS v pohodě, nevím na jaký rozlišení je kdo zvyklý, ale mě se 1366 x 768 líbí.
Jinak já mám Lenovo a je tam jak integrovaná intel grafika na i7, tak zmíněná Nvidie.
Ta Nvidie je asi ok, ale v Armě2 a A2OA hrozně topí...tam asi topí i procák, ale výsledek je, že je to s Nvidii nehratelné i na nejnižší detaily. Hraju náročný síťový warfare módy, kde je třeba 20 vs 20 velitelů (možno 25vs25) a každý si může narekrutovat třeba 16 vojáků, do toho paralelní boje tak v 10 městech, kde se spawnuje spousta AI...ale s tou nvidií mám problémy i v Arma benchmarcích...jinak to může být i problém Lenova, že cpe takový přímotop do laptopů (throtluje to prostě jako svině, což se ale ve Falconu neděje).
Takže Armu pařím na integrovaný intelácký grafice a jsem šťastný Lucky Luk. Jedu sice v 1024x 576, ale mám relativně stabilní FPS. Ale ty ses ptal na falcona, já vím...každopádně, žádný grafický anomálie, nebo nezvykle nízký FPS ve Falconu s Nvidií nemám..
Já mám ještě starší atinu 5670 a BMS je první verze falcona kde jsem se s žádnými problémy nesetkal, pokud si pamatuju. Ve všech ostatních verzích OF,FF,AF, RV vždy něco zlobilo. Že by dobrá práce vývojářů?
Jinak jako ty jsem vždy byl na červený straně, než jsem se dověděl, že veškeré problémy s ATI jsou způsobeny pouhým nedodržováním standardů výrobcem. Proto od příště do zelené, za stejný prachy stejnej výkon sice bez dávky problémů zdarma, ale na akce jsem si nikdy moc nepotrpěl.
Tak jsem se začal rozhlížet po notebooku a info že 550M během hraní ugriluje steak k večeři mě moc nepotěšila...
nojo, dnes už jsou v procesorech HD4000 a ta má o třetinu vyšší výkon, než moje vestavěná HD3000...takže si užiješ zábavu i bez dedikovaný grafiky

Ale jasně, že je dobrý mít tam i něco silnějšího - koukni na recenze, někde to třeba tolik nezlobí, případně možná nový Nvidie už maj menší nanometry....
(17.10.2013 16:31)Blackie napsal(a): [ -> ]Tak jsem se začal rozhlížet po notebooku a info že 550M během hraní ugriluje steak k večeři mě moc nepotěšila...

JJ, takhle naše mladá udržuje pizzu stále teplou.vyplazujici_jazyk
Referenční URL's