42nd CSVS forum

Úplná verze: question for Cirrus the pilot
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
jsem dnes četl, že "Ryanair se po třech letech vrací do zavrhované Prahy... "
Dají tě na tu linku Cirrusi?
to vypada ze to cirda asi moc nečte smich
Nazdar chlapííí,

omlouvam se, snad pres rok jsem tu nebyl :( furt nekde litam... ted mi Harm pomoh resetovat heslo aj. tak jsem zas mezi Vama, pardi!

Tu linku jsem uz z Londyna Stanstedu do Prahy letel, cca pred 3 tydny... byl to hrozne zvlastni pocit, konecne letet do Cech. Pac zatim litam vsude mozne po Evrope, jen ne doma... I tahle linka byla dost nestandart, protoze moje aktualni baze je, panove, v Paphosu na Kypru :( tzn. skoro nejdal od domova, jak to jen v siti Ryanairu jde :(

Ale je tu hezky, litani na hodne zajimava letiste a i ty F-16tky vidim dost casto ve vzduchu i na zemi, pac letame z Paphosu skoro denne do Araxosu-Patras v Recku, kde je velka vojenska zakladna s F-16 a A-6 a taky do Chanie na Krete, kde je nejvetsi recka letecka zakladna, kterou navic sdilej s US Air Force a hned vedle toho je velka namorni zakladna NATO.

Nekdy poslu fotky ci videa vzletajicich F-16.

No a jak to zatim jde u Vas? Litate online? Kurva chlapi, jak mne to chybi... Hazet bomby, strilet lidi (viz Zhave vystrely smich )

Zdravi

Cirrus
Cirdo ten sim co ted litas ma docela dobrou fotorealistickou grafiku smich
zdar Cirdo, díky za info a obrázky...trochu tě ale asi zlobí mip-mapping...oprav si to na palubní desce
lol

jinak super, že si aspoň užiješ dobrý počasí - republika je dost v mracích
Zdar Cirrusi,

jak to jde? Zajimal by me tvuj nazor na let Barcelona - Dusseldorf a udalosti poslednich dnu.
Jinak se docela tesim na srpen, mame letet do Bulharska, hned bych si vzal knipl do ruky a predvedl neco z vyssi pilotaze! Jsem zvedav cim poletime.
Referenční URL's