42nd CSVS forum
Létání online - Verze k tisku

+- 42nd CSVS forum (https://forum.falcon-4.com)
+-- Fórum: Falcon 4.0 (/forum-3.html)
+--- Fórum: Vlastní hraní (/forum-12.html)
+--- Téma: Létání online (/thread-109.html)

1 2 3 4


Létání online - CopreX - 09.12.2013 22:19

Ahoj chlapi, chci se zeptat kdy a kde lítáte online a jak často? Taky jsem si všiml, že jste zaregistrovaní jako letka na RedFlagu. Pokud tam lítáte, jak to probíhá? Díky CopreX.


RE: Létání online - kumrik - 09.12.2013 22:36

Niekedy sme lietali aj 3-4 krat do tyzdna cez letkovy server. Blizsie info tu. Zvykli sme si napisat mail alebo tu odkaz komu ako sa da a potom sa letelo. Teraz je to bieda, neletelo sa uz hadam aj mesiac. Mohli by sme to vsak napravit smile. Mne RedFlag nejde, takze s tymto ti nepomozem.


RE: Létání online - slide1 - 10.12.2013 1:36

Kumrik dej mi vedet kdy mas cas a dame letik mrkajici


RE: Létání online - kumrik - 10.12.2013 11:10

Ok, ved potrebujem pomoct v tej kampani... Dnes by som aj mohol okolo 17:00. Co ty na to? Mohli by sa pridat viaceri...


RE: Létání online - slide1 - 10.12.2013 14:46

tak 18:00 na ts usmev ... a kumriku jakej mas update ?


RE: Létání online - kumrik - 10.12.2013 15:44

Mam U7... Slide, Eruntalon si nasiel nejaku babu z letistnej kantyny? smile Lebo ho je nejako malo vidiet. Na TS mrknem kazdy den, ci tam niekto je, a vacsinou som tam nasiel neho, ale teraz nic. Tak sa len tak pytam smile


RE: Létání online - slide1 - 10.12.2013 16:38

No uprimne... bych mu to moc přál, ale obavam se ze to bude spis hodne prace popripade urcita nabaženost falcona z posledni doby.... nebo sme proste nak divne zamrzly a kolektivni obrna nas zmaha po sletu vsechny... ono to tak vzdycky bylo... po sletu se proste udela jeden dva online lety a pak je ticho po pesine az do novyho roku smile nebo do doby jak sou svatky, kdyz se vetsinou ozve křema s tim ze uz je doma a ze by dal malou leteckou a pak se to nak zase rozjede... ted je proste mrtvo. ... Ale bude líp smile



PS.... jeste me napadlo... obecne v ocich kazdeho ... najit si babu = mene falcona... ale zkouseli ste nekdy myslet na to... jestli existuje naka baba, co leta falcona ? .... Zajimava myslenka co ? .... no ale to asi patri do off-topic do kategorie DEEP SCI-fi smich Ba jestli tato myslenka neni dokonce trestna smich Jedny svoji bejvalce sem nainstalil AFko.. bohuzel sem se dozvedel ze me podvedla driv nez zacal vycvik smich


RE: Létání online - Eruntalon - 10.12.2013 16:42

S tou kantýnou má Kumrik pravdu, ale ne s tou babou smile Chodil sem poslední dobou hodně do kantýny na pivo smile

A jestli mě to tam zase nevcucne, tak bych se také objevil na TS.


RE: Létání online - CopreX - 10.12.2013 17:04

(09.12.2013 22:36)kumrik napsal(a):  Niekedy sme lietali aj 3-4 krat do tyzdna cez letkovy server. Blizsie info tu. ...
Bohužel ten odkaz mi nefunguje, zřejmě jako nováček nemám dostatečné oprávnění.


RE: Létání online - Eruntalon - 10.12.2013 17:14

(10.12.2013 17:04)CopreX napsal(a):  Bohužel ten odkaz mi nefunguje, zřejmě jako nováček nemám dostatečné oprávnění.

Požádej Harma, aby ti dal oprávnění.