42nd CSVS forum
MUTUAL CONFIDENTIAL DISCLOSURE AGREEMENT - o čem to sakra je - Verze k tisku

+- 42nd CSVS forum (https://forum.falcon-4.com)
+-- Fórum: Falcon 4.0 (/forum-3.html)
+--- Fórum: Modifikace (/forum-20.html)
+--- Téma: MUTUAL CONFIDENTIAL DISCLOSURE AGREEMENT - o čem to sakra je (/thread-14.html)



MUTUAL CONFIDENTIAL DISCLOSURE AGREEMENT - o čem to sakra je - Luk - 26.02.2013 19:30

ZDAR CHLAPI.

Tak se mi před časem ozvali nějací němci ohledně theatru, co vytvářím do falcona. Že si chtěli udělat svůj, ale že zjistili, že jsou v háji. Zasekli se a nemají šanci pokračovat s otapetováním silnic a vodstva. Jestli bych se jako k nim nepřidal. To znamená nedal jim k dispozici ten můj terén a za to se stal součástí tý skupiny.
Asi je znáte podle nicku - Sphynx a lazystone z Benchmarksims fóra (pak jsou tam asi další).
Já jim řekl, že nemám žádnou velkou chuť přidávat se do nějaký komunity, ale že s tím poskytnutím v zásadě nemám problém...myslel jsem to tak, že jim nechám výsek, kde si budou moci vytvářet kampaň a trochu na ně dohlídnu, aby mi to nepoto.
A chlapci mi poslali tento dokument?
Vo co tady jde?
Díky.
Luk

po domluve s Lukem přesouvám do nového fóra. Harm

EDIT:
odstranil jsem přílohu


RE: MUTUAL CONFIDENTIAL DISCLOSURE AGREEMENT - o čem to sakra je - Kremik - 26.02.2013 23:12

Cau Luku
tak jsem to ted prelouskal, no je to skoro horsi nez cist agreement od Woken usmev.
V kostce se jedna o nasledujici, nezaklada to zadne partnersky vztah mezi stranama, vsechny informace spolecne por projekt Evropskeho teatru jsou "tajne" mezi tim co to poslal a tim co to dostal.
Netyka se to OPen source kodu, a vseobecne znamych veci.a ze to bude trvat asi 5 let usmev No plno kecu okolo,z e nic nikomu nedas a tak podobne. Jelikoz pro ne nechces delat ale poskytnout jim kus tvejch vedomosti, tak ve finale je to pro Tebe asi dobry, jelikoz oni to nesmi poskytnout zadne dlasi treti strane.

Pokud bys pro ne neco delal a dostal jakekoliv informace tak to holt nesmis na sletu vyzvanit.

Obecne receno, stejna situace jako kdyz jsem testovali BMS a strasne nas svrbela huba, aby jsme Vam to neukazali usmev

Toz tak

krema


RE: MUTUAL CONFIDENTIAL DISCLOSURE AGREEMENT - o čem to sakra je - Luk - 27.02.2013 11:18

Křemo dík moc, že jsi se na to mrknul. Já tohle tajnůstkářství moc nemusím - už z principu. Záměrem bylo to dělat pro komunitu. Vypustím veřejně nějakou alfu, nebo betu. Do toho budu rád, když si někdo dodělá vlastní kampaň či misi. Ale udržím si kontrolu nad terénem s tím, že tam budu upravovat co bude třeba...

terén je to spíš větší rozlohy, takže kampaní může být spousta...
[Obrázky: __RU_NATO_384_ABs_512.jpg]
(konečná podoba je ještě trošku jiná...já se teď pohybuju spíš na Baltu, východě a severu...)

Oni to ti kluci asi nemysleli zle, tohle může být jejich standardní formulář před vstupem do privátního fóra.

BTW
Našel jsi tam nějaký postihy? ...no když už jsi to četl smile...sice anglicky znáju, ale já to nemohl vůbec číst sory

Luk


RE: MUTUAL CONFIDENTIAL DISCLOSURE AGREEMENT - o čem to sakra je - Luk - 02.03.2013 12:30

tak odtud vítr vane:

Citace:Sobota, 2. března 2013 - 7:52:54
Hey Luk,

let me explain the NDA.

Of course you are free to show / discuss / share YOUR work with any
person you want.
However I like to have some control over the work I do.
Don't know if you know the F4Airbasebase Group. It was a yahoo-Group
where we updated all the Korean Airbases for SP4 (the Superpack). A
usual airbases before SP4 had around 40 Objects, which mostly consisted
of runway parts, taxiway, tower, lighting, antenna, 1-2 hangars. After
SP4 the airbases had 250-500 Objects. Trees, fence, barracks, fuel
tanks, shelters, and much more were added. Except 2 or 3 Airbases I did
all the work by hand. I was working roughly 5-6 months, 4h+ / 5 days a
week (yeah, I had a lot of spare time back then). Don't know if you ever
had a look at the F4:AF airbases? No? Well let's shorten the story: they
took my work, made some minor adjustments to it, and sold it as their own.
I would like to prevent happening some sort of that again. So the NDA is
just some precaution that hopefully someone doesn't screw me over again.
Sorry for any inconvenience.

Cheers,

Tim



RE: MUTUAL CONFIDENTIAL DISCLOSURE AGREEMENT - o čem to sakra je - Kremik - 02.03.2013 12:53

NO to je presne co jsem si myslel, ze pro Tebe to neni az tak dramamticky, a on se brani, aby mu to nekdo zase neukradl, takze klidne muzes podepsat mrkajici_1