42nd CSVS forum
19.1.2014 - záznam z letů - Verze k tisku

+- 42nd CSVS forum (https://forum.falcon-4.com)
+-- Fórum: Falcon 4.0 (/forum-3.html)
+--- Fórum: Obrázky, videa (/forum-18.html)
+--- Téma: 19.1.2014 - záznam z letů (/thread-140.html)



19.1.2014 - záznam z letů - Eruntalon - 20.01.2014 17:38

Tak jsme si o víkendu opět zalétaly. Zde je video, jak k to dopadá, když se neuposlechne leader. Člověka pak může sestřelit i takový neškodný JSOW.
Abyste nemuseli na slepo klikat na časovou osu, jsou v popisu u videa časové značky. Tak si to otevřete na YouTube.




Zde je video z Interdiction. Zničili jsem společně asi 120 pozemních cílů.





RE: 19.1.2014 - záznam z letů - Blackie - 20.01.2014 21:34

Přísně tajné, zavřete oči, nečtěte a opusťte tuto stránklu.

Tu je záznam komunikace z černé skříňky eruntalonova letadla, které díky neposlušnosti pilota muselo být vytáhnuto z moře kvůli vyšetřování nehody během útoku na nepřátelský přístav. V následujícím přepisu jsou zachycena i poslední slova zesnulého pilota. Rodiným příslušníkům se nedoporučuje číst dále tento příspěvek.

Kumrik: len tam nechoďte lebo já tam iďem hazať, nechodte nízko...ne že vás to zasiahňe.
Blackie: no tak budeš mít friendly kill, no.
Kumrik: za chvilku som tam.
Riajfl, Rajfl.
Slide: tak jsem ty lodičky sundal.
Eruntalon: kulometem?
Slide: ne ágéemkama. tak já letim domu,tu už nemám co pohledávat.
blůzr,blůzr.
Kumrik: já mám tiež odhádzané...
Eruntalon: jé já se tim kulometem neumim trefit, letim dom. Ale! ...jdu na padák!

Z výše uvedeného vyšetřování vyplývá, že pilot Kumrik si kladívko zcela nepochybně zasloužil, protože házet na kamarády ve zbrani plochodrážní munici odporuje dobrým mravům a to odjakštěživa. Eruntalon bude posmrtně povýšen na poddrňáka v záloze. Ostatní si z tohoto politování hodného incidentu nevzali žádne ponaučení a ve všech dalších misích budou opět dělat bejkárny.

Tak jste dočetli až sem? ....já vás varoval...


RE: 19.1.2014 - záznam z letů - slide1 - 21.01.2014 0:31

Nemůžu se přestat smát... Přesnej přepis Blackie... Budeš tiskový mluvčí 42SVK SQD ve vyšetřování smich


RE: 19.1.2014 - záznam z letů - kumrik - 21.01.2014 0:56

Ten frendly kill si mažem z logbooku. Predsa neposlušnost wingmana mi nebude kaziť štatistiky smile


RE: 19.1.2014 - záznam z letů - Eruntalon - 21.01.2014 1:05

Jasně. I kdyby to nebylo nahrané, tak bysme ti dosvĕdčili, že sem si za to mohl sám smile


RE: 19.1.2014 - záznam z letů - slide1 - 21.01.2014 2:34

Slibuji že budu mluvit pravdu, nic než pravdu a pouze pravdu... k tomu mi dopomáhej bůh...
Jako svědek u vojenského soudu svědčím ve prospěch kumrika.

Slide