42nd CSVS forum
Online Squadron Collection - Verze k tisku

+- 42nd CSVS forum (https://forum.falcon-4.com)
+-- Fórum: Falcon 4.0 (/forum-3.html)
+--- Fórum: Utility a další programy (/forum-17.html)
+--- Téma: Online Squadron Collection (/thread-181.html)



Online Squadron Collection - Eruntalon - 13.03.2014 18:07

Trochen angličtiny:
Online Squadron Collection (or OSC) is, as the name implies, a collection of programs that mainly can be very helpful to Squadrons that fly Falcon 4 online. The main functionalities that OSC provides are file comparison for making sure the setup that one has is the same with everybody else's (critical for Falcon 4 multiplayer) and Ground Control Intercept (GCI) environment for taking the role of a Weapons Controller in a Falcon 4 online mission.

Tadyk už to bude možná česky:
Odkaz na verzi 2.0.2, která by se sama měla aktualizovat na verzi 2.0.3

Pokud se tak nestane je možné to učinit programem MstrUpdr.exe, který se nalézá v adresáři, kam si to nainstalujete.

Spáchal jsem nastavení tyjátrů, které jsme dosud létali. Se Slidem jsme zjistili, že se nám ty letadýlka v Koreji zobrazují jinde a tak jsem nelenil a opravil to.

Zde je postup jak si ty moje tyjátry prsknout do své instalace:
  1. Otevři složku, kde máš nainstalovaný "Online Squadron Collection"
  2. Archiv "F4AWACS.ini.zip" rozbal a přepiš soubor "F4AWACS.ini" ve složce "Online Squadron Collection" souborem z archivu
  3. Přejmenuj si pro jistotu adresář "Theaters" ve složce "Online Squadron Collection"
  4. Z archivu "Theaters.zip" vlož celou složku "Theaters" do složky "Online Squadron Collection"
  5. Spusti "F4AWACS" a zkontroluj, zdali v menu Theatres máš položky Battle for Sinai a Korea.


Soubory ke stažení
F4AWACS.ini.zip
Theaters.zip


RE: Online Squadron Collection - slide1 - 14.03.2014 14:33

a jeste je potreba nastavit bulseye syncronne s tim co je v kampani... no a na to je nutny vybrat cestu k souboru *(ulozena kampan).cam mrkajici_1



HF


RE: Online Squadron Collection - Eruntalon - 14.03.2014 17:15

Má pravdu, ten chlapec smile