42nd CSVS forum
Kalendar Falcona pro rok 2015 - Verze k tisku

+- 42nd CSVS forum (https://forum.falcon-4.com)
+-- Fórum: Falcon 4.0 (/forum-3.html)
+--- Fórum: Obrázky, videa (/forum-18.html)
+--- Téma: Kalendar Falcona pro rok 2015 (/thread-242.html)



Kalendar Falcona pro rok 2015 - Iceman - 10.11.2014 11:34

Zdravstvujte ljotčici,

k vyplatni pasce jsem dostal i nějakou 30% slevu na nastenny kalendar A3 u spolecnosti dum-tisku.cz. (nechci jim delat reklamu, ted jsem se o nich dovedel poprve z toho letacku se slevou). Na webu maji i nejake kalkulace, k tomu pak uplatnim tu slevu ta sleva. Konecnou cenu bych pak dojednal s nima primo az budu vedet zda by byl o kalendare zajem. Snad mi tu slevu daji na vsechny kalendare ne jenom na jeden kus.

K samotnemu napadu. Kalendar ma mit 13 stran. V kalendari by kazdy mesic mohl byt nejaky hezky screenshot/scenerie z Falconu BMS, ale nebal bych se i AF, at to ma nostalgickou jiskru. Uvodni stranka bud logo BMS, nebo logo nasi squadrony, nebo nejaka kolaz z nasich ksichtu nebo nase callsigny. Nebo jiny navrh?

Mate nejake hezke screeny? Pripadne trochu editovane v PSP? Snad budou vypadat dobre pokud se vytisknou z 1920x1080 na A3. Nemam s tim zkusenosti.

V kalendari si snad budeme moci krome vikendu a statnich svatku nechat zvyraznit i termin pro Slet 2015, pripadne jine vyznamne dny - dvoulete vyroci prvniho Kremovo pristani, 5 let vyroci nejmensiho pumoveho rozptylu na Wonsan bridge, 10 let od Slidova sestreleni v dogfigtu a jeho nasledna katapultaz a pod. smile

Tak jenom, jak se vam tenhle navrh zamlouva, zda se ma smysl do toho poustet

Iceman


RE: Kalendar Falcona pro rok 2015 - slide1 - 12.11.2014 4:14

Ahoj... vite vsechny ty nasivky a kalendare sou hezke veci a jsem rad ze mate zajem tyhle veci resit a vytvaret ale nebylo by fajn k tomu vsemu i obcas litat ? smich .... (pro zamysleni)




preje mnoho krasnych chvil...
slide1