42nd CSVS forum
BMS zamrza po vyměně grafiky - Verze k tisku

+- 42nd CSVS forum (https://forum.falcon-4.com)
+-- Fórum: Falcon 4.0 (/forum-3.html)
+--- Fórum: Vlastní hraní (/forum-12.html)
+--- Téma: BMS zamrza po vyměně grafiky (/thread-251.html)



BMS zamrza po vyměně grafiky - SVK_COBRA - 23.03.2015 22:39

Ahoj hoši ,

obracím se na vás s následujícím problémem , potom co mi schořela grafika ( Nvidia GTX570 ) jsem pořídil novou ( AMD 6970 ) win jsem nereinstaloval , pouze jsem odinstaloval ovladače a nahrál AMDčkářské , vše mi běží jenom Falcon ne , menu se nahraje , ale jak mám skočit do 3D tak obrazovka zčerná a program nereaguje , zkoušel jsem i reinstal a na čisté instalaci to dělá taky , jsem v koncích a došly mi nápady , reinstalovat win kvůli tomu nechci.


RE: BMS zamrza po vyměně grafiky - Iceman - 24.03.2015 14:22

Ahoj,

a zvuk Ti dale bezi, akorat nic nevidis?
FreeFalcon mi delal cosi podobne, prvni let po pusteni hry byl ok, druhy a dalsi lety, jsem nevidel nic, zvuk a hra bezela dal. Musel jsem FF vypnout a znovu pustit. Pak jsem zjistil, ze kdyz po skonceni prvni mise udelam v rychlem sledu Esc + E + Esc pro navrat do menu, tak to dela tyhle psi kusy. Pokud jsem daval jenom Esc + E a cekal, az si obrazovka sama scerna a vyskoci do menu tak mi dalsi lety fungovaly bez problemu.

Iceman


RE: BMS zamrza po vyměně grafiky - SVK_COBRA - 25.03.2015 21:07

No mě to zamzrzne uplně, ani se mi to nenaloaduje , zkrátka jak si pustím jakoukoliv misi tak černá obrazovka a hra neodpovídá a je nutné ji ukončit přes správce uloh.
Je to fakt hell , včechny ostatní hry běží jak hodinky včetně Falcon Allied Force tak nevím kde je problém


RE: BMS zamrza po vyměně grafiky - Iceman - 26.03.2015 11:48

Tak zalitame online Allied Force mrkajici ... ten bezi za vsech okolnosti bez bugu.
Vcera jsem zalitnul dve mise v Korei, ale byt single neni sexi smich