42nd CSVS forum
Falcon BMS Dogfight - Verze k tisku

+- 42nd CSVS forum (https://forum.falcon-4.com)
+-- Fórum: Falcon 4.0 (/forum-3.html)
+--- Fórum: Obrázky, videa (/forum-18.html)
+--- Téma: Falcon BMS Dogfight (/thread-51.html)

1 2


Falcon BMS Dogfight - Eruntalon - 16.07.2013 8:03

Další hezké ukázky BFM








RE: Falcon BMS Dogfight - Eruntalon - 15.02.2014 10:36

Včera jsme s Blackiem trošinku blbli. Blackie si chtěl vyzkoušet Mirage 2000C. Podívejte se jak dopadl první let smich





RE: Falcon BMS Dogfight - slide1 - 16.02.2014 0:07

No pěknýho krtka tam blekoš vyvoral smich


tak vy si takhle dogfajtíte jo ? smich
taky bych dal dogfajtik smile


RE: Falcon BMS Dogfight - Blackie - 16.02.2014 21:57

Ták děcka, tady jsem názorně předvedl, jak se to nemá dělat...

Nelez do mirage, nelez do mirage, nelez do mirage, nebo se z toho krtek.


RE: Falcon BMS Dogfight - Iceman - 17.02.2014 10:04

Mirage2000 je rozhodne dobra volba na dogfight, toci mnohem lip nez F-16 mrkajici


RE: Falcon BMS Dogfight - Blackie - 17.02.2014 11:41

V AFku ano, v BMS ne.

To mi obecně na BMS dost vadí. Letový modely nestojej za nic. Když si vzpomenu, jak jsem se v AF mořil s MIG-29, skoro nemožný ho udolat. Stjně tak EF-2000. I ta Mirage je tam o dost lepší než F-16. V BMS je F-16 top, a na jakékoli jiném letadle v kombinaci s AI se dá trénovat leda míření. S živákem v kokpitu to je mnohem zajímavějšíusmev


RE: Falcon BMS Dogfight - Iceman - 18.02.2014 10:35

Docela nedavno jsem si v AF zkousel litat s MiG-21,23,29. S MiG-21 se da zalitat, sem tam klapky, hodne forsaze a da se s tim hezky zalitat. MiG-23 je jedna velika neznama, nejako to s nim neumim. Ale s 29 se mi litalo krasne, nebylo letadlo, kteremu by ses nedostal na six o'clock. Co me prekvapilo byl Su-27, s nim jsem mel problem udolat F-15C treba.

Ale je pravdou, ze AF melo propracovane letove modely. Tak ja si porad doma litam offline Balcan kampan, i dnes me tam ceka hezky deep strike, 315FighterSquadron na F-16MLU smile


RE: Falcon BMS Dogfight - slide1 - 18.02.2014 15:02

A kluci, vy - co letate doma sami....

neni to trochu skoda ? Kdyz ten cas mate a i si ho na to letani udelate abyste si toma v pokojicku letali sami, kdyz muzete letat s nama a s lidma z celyho sveta ?


Ano chapu modely v AF asi lepsi ale.... co to takhle hodit za hlavu a zkusit s nama BMS ? Ve vysledku prece nejde o naky brutalni napodobeni reality.... tu stejne nikdy nenapodobite pokud nebudete realny piloti (Necitite G sily, nemate 360°pohled, nečelite živákům ! ) ... Naopak v te online kampani si myslim ze se realismu dosahuje VIC nez v singlu v AFku... a to prave kvuli tem zivakum ! Kolikrat se vam stalo ze se za vas nekdo sneaknul bez radaru a pak vas vykostil kanonem ? Nebo ze vas navadi zivy awacs ? Nebo ze se dohodnete s typkama z italie ci francie a udelate mezinarodni package kdy jim krejete prdel zatim co oni masakruji tanky co se na nas ritej z vychodu ? .....


Hosi ja vim ze s nikym nehnu ani o píď jenom řikám, že je škoda, že s námi nelétáte.
A teď mluvím hlavně k lidem jako je LUK (to je asi největší ztráta pro naši letku) a Iceman....

Dále mě mrzí Holywood a Křema.... Ja vim páni že toho máte hodně nic nikomu nevyčítám, ale i když nemáte v poho páky na tu hodinku nejakej večer byste se utrhnout mohli byť třeba jen jako AWACS !

Pokud jde o mě a sešlo by se nás někdy víc, tak ten AWACS klidně mile rád udělám. Už sem ho těm amíkům italům frantíkům stejně dělal. Takže s tim opravdu problém nemám a baví mě to. Bohužel když bůh dá a konstalace jsou nastaveny nejpříznivěji jak jde.... sejdeme se jen 4 (Což stačí jen na fullship (4x f-16) ) ... a Maximalne sem zazil ze se připojil křema kerej jen poslouchal... ale nic protim tomu... naopak. Jsem rad ze aspon prisel.



No uz tady nebudu dal brecet... vsak vy uz jiste chapete co sem tim vsim chtel rict.
Sorka za román ale nejak to ze me muselo ven.... LUKU.... ICEMANE.... a spol smile




Tesim se na vas smile





Slide


RE: Falcon BMS Dogfight - Menny - 18.02.2014 16:47

Správně Slide jen do nich, já bych přitvrdil, jako např. kamarádi volají - letka volá atd. Nadruhou stranu se nedivím, že nechtějí, protože je nutné mít disciplínu a tu někteří nemají. Viz některé slety - "hele, 50mil něco letí, letím za ním" atd., místo toho, aby chránili ostatní lety.
Slide nedej se, však oni časem povolí.
smile


RE: Falcon BMS Dogfight - slide1 - 18.02.2014 17:16

Dik za podporu Menny.... BTW nenarazel si v ironii na mě ? To cos tu právě popsal by sedělo nejvíc asi na mě smich Tahle nedisciplinovanost smich .... ale nebudu vztahovacnej....


Apropo - co ty a connection ? Nam tam neco vazlo v ty VPNce vid ? A co takhle Falcon online ? Tam se pojime DIRECT to bys nechtel zkusit ?

Je skoda ze ty co letat mohou neletaji a ty co by letat s nami chteli tak nemohou kvuli HW/SW problemum.....