42nd CSVS forum
Diskuse k pravidlům - Verze k tisku

+- 42nd CSVS forum (https://forum.falcon-4.com)
+-- Fórum: 42nd CSVS (/forum-1.html)
+--- Fórum: O tomto fóru + čtěte nejdříve! (/forum-5.html)
+--- Téma: Diskuse k pravidlům (/thread-6.html)



Diskuse k pravidlům - Harm - 23.02.2013 16:31

do tohoto vlákna prosím reagujte na pravidla


RE: Diskuse k pravidlům - slide1 - 25.02.2013 15:10

Tak po precteni pravidel mam trosku strach ze uz jen za to zaregistrovani pudu do vezeni rolleyescheesygrin


RE: Diskuse k pravidlům - Harm - 25.02.2013 16:15

bez obav - jen povesen za [***] pred nastoupenou jednotkou. Provozovatelem serveru i fora jsem ja, a rozhodne nehorim touhou nasim uradum vysvetlovat a dohledavat pro "zadosti o soucinnost v podezreni z trestneho cinu". Takze hosi - kdyz se budete chovat tak jako kdybyste se bavili tvari v tvar, tak to bude bez problemu

Jinak to jsou pravidla shodna v podstate na vsech forech jichz jsem clenem.


RE: Diskuse k pravidlům - Blackie - 03.03.2013 0:56

pravidlo 10: co je to PM?

tak máme se chovat jako by jsme se bavili tváří v tvář a nebo slušně?


RE: Diskuse k pravidlům - Harm - 03.03.2013 11:31

PM - private message, soukroma zprava. Takove tlacitko pod zpravou - Posli SZ smile.
No, a u toho dalsiho snad vsichni vi jak jsem to myslel twisted


RE: Diskuse k pravidlům - Blackie - 03.03.2013 18:35

Tam je zakopanej jezevčík! Mi nedocvaklo to PM = SZ.


RE: Diskuse k pravidlům - Menny - 21.01.2014 10:16

Vzhledem k stále objevujícím se spamerům, navrhuji, aby registrace byla na doporučení nebo na požádání např. mailem.


RE: Diskuse k pravidlům - Luk - 21.01.2014 10:56

já jsem pro to požádání mailem.....viager už mám na důchod plnou skříň...pínias zvětšovanej šestkrát, plnou stodolu hrnců, plnou půdu termo matrací a televizních dek....po šuplatech samý superrychlý škrabky na brambory a ve špajzu čistič na syfon, co s ním jde zadělat vánočka (2 kapky), která vykyne za 15 vteřin a pak se ti po ní zpevní vlasový kořínky...


RE: Diskuse k pravidlům - Menny - 21.01.2014 11:00

JJ asi tak nějak, a pro samé nakupování po netu, nemá chudák Luk na lítání čas. cheesygrin


RE: Diskuse k pravidlům - Harm - 21.01.2014 11:29

uz se na tom pracuje. Je zvolena metoda autentizace administratorem - jen dotlacim upozorneni mailem (to MyBB v defaultu neumi). Schvalovat budu ja a Stranger

exclaim exclaim exclaim Pro nove registrace - ve vlastnim zajmu pouzivejte rozumne Nicky, maily a zadne anonymni proxy, tor apod. Na registracni maily nebudu odpovidat a jakmile bude mit registrace IP z jineho rozsahu nez CZ a spratelene zeme, mazu ji.