42nd CSVS forum
HOTAS - Verze k tisku

+- 42nd CSVS forum (https://forum.falcon-4.com)
+-- Fórum: Falcon 4.0 (/forum-3.html)
+--- Fórum: Hardware (/forum-13.html)
+--- Téma: HOTAS (/thread-64.html)

1 2 3 4 5


RE: HOTAS - Kremik - 28.08.2013 14:01

Cau panove
tak jsem se konecne dokopal a napsal do Kanady por nove soucastky, tak to snad dorazi v dohldne kratke dobe.
TAkze vydrzte

Krema


RE: HOTAS - Kremik - 11.09.2013 10:11

A uz to mam i zaplaceno usmev cekam v radu 2 - 3 tydnu


RE: HOTAS - Menny - 04.10.2013 12:37

Tak co Slide, koupil jsi nakonac Saitek X65F?


RE: HOTAS - slide1 - 06.10.2013 13:03

negativni ted sem trochu out of money ale planuji to az budou usmev


RE: HOTAS - Menny - 06.10.2013 13:08

Hmm, tak na tom jsem skoro stejně, protože si chci koupit nový komp.smutny


RE: HOTAS - Rapier - 19.11.2013 20:25

Tak se pomalu ale jistě vracím k létaní. Falcon BMS 4.32 update 7.0 naistalován.
Včera jsem zjistil, že už neumím vůbec nic, přistát se mi ale podařilo, nakonec, pěkně ta F-16 plavala ve vzduchu, skoro jako by měla mořskou nemoc, zázrak, že jsem přistál smile
Thrustmaster HOTAS Warthrog a Saitek Pro Flight Rudder Pedals PZ35 zítra vyzvednu z Alzy. Teď jen nastavit ten HOTAS..., uff. smile


RE: HOTAS - Blackie - 20.11.2013 22:22

paráda, další aktivní pilot. třikrát hurá!


RE: HOTAS - Rapier - 06.01.2014 22:38

S tím aktivním pilotem to nebude tak horké smile V Lednu se mi má narodit syn (mám už dvě dcery) a pak nastavit Hotas Warthog není vůbec snadné, obzvlášť pro někoho kdo neví co si tam má nastavit a na jaký přepínač to nastavit. Pak si to ještě zapamatovat.

Bude to ještě moře hodin, než se naučím znovu Falcona a v DCS Flamming Cliffs 3 alespoň F-15C když má mít ten AFM letový model (snad už brzy).
A-10C a BS2 je na mě příliš složitý. A pak stíhačky jako F-16 mě vždy braly více smile

Dojmy z Hotas Warthog mám ale pozitivní. Je to úplně jiná liga, létat na něčem takovém, udělal jsem si radost, peněz nelituji.
Když jsem to vybalil, překvapilo mě kovové provedení a váha plynové páky a joysticku. Poctivý kus železa, který se pronese. Lítá se na tom skvěle, ovládání je velmi jemné a citlivé. Proti tomu pedály Saitek jsou "jen" plastové ale fungují jak mají.
Úplně mě dostalo, když mě kluci na UVP řekli jak se startují motory A-10C v DCS, že ten HOTAS je opravdu věrnou kopií, takže to co jsem považoval za chybu mého kusu (tzn., že se plynové páky nějak podivně vytahuji nahoru a dozadu za idle mě přišlo fakt divné) je vlastně reálný postup jak startovat A-10C v DCS.

Na závěr jedno video z UVP, které mě fakt pobavilo.
I když si tam dělají trochu srandu (nemyslí to vážně) z Falcona BMS (viď Coprexi?!) tak je docela vtipné a věřím, že se Vám bude líbit. No já se docela nasmál. smile

Více zde UVP Top Gun


RE: HOTAS - Luk - 06.01.2014 22:52

zdar, to video jsem tu už posílal smile :
http://forum.falcon-4.com/thread-118.html


RE: HOTAS - Rapier - 06.01.2014 23:03

Zdar Luku, to jsem nezaregistroval, je tu spousta příspěvků co jsem ještě nečetl. Teď akorát nevím jaký TS je aktivní a kde se to vlastně scházíte. smile No nic zeptám se Slida.