42nd CSVS forum
Datalink - Verze k tisku

+- 42nd CSVS forum (https://forum.falcon-4.com)
+-- Fórum: Falcon 4.0 (/forum-3.html)
+--- Fórum: Vlastní hraní (/forum-12.html)
+--- Téma: Datalink (/thread-65.html)



Datalink - slide1 - 07.08.2013 3:00

Ano.... zmýlil jsem se. V tomto videu je popsané něco jiného než jsem myslel. Ale stejne se to hodi. Puvodne sem myslel ze se takhle da pridat dalsi let do interflight assignu... ale nikoliv, jenom se takhle da poslat členům letky pozice banditů..... zminovane tema zacina v tomto videu od 10:02 ... novackum doporucuji shlednout celé !!! usmev... PS Tuhle taktiku v kombinaci s chainsaw musime vyzkouset... .... https://www.youtube.com/watch?v=XWyvJ99L2k4 (Autor videa-> kdo jiny nez Tanit smile )


RE: Datalink - Eruntalon - 07.08.2013 8:27

Jo, toto znám smile


RE: Datalink - slide1 - 07.08.2013 9:00

a ze nikdy nic neposles ? vyplazujici_jazyk


RE: Datalink - Menny - 07.08.2013 9:55

Proč mylíš, že je tak "chytrej"? To má z těch videjí. cheesygrin


RE: Datalink - Eruntalon - 07.08.2013 11:10

Neposlal jsem to, protože co je na videu, tak už každý věděl smile

Jinak jsem bádal na internetu, jestli náhodou nejde do DataLinku přidat i letadlo, které není v Package, ale máme smůlu. Všude, kde jsem se o tom dočetl, tak to není možné. Jenom stroje v Package se uvídí pomocí DataLink.

A hlavně jsem ty videa viděl, mnogo let nazad a už sem na ně zapomněl. Každopádně Tanit nepopisuje nic, co by nebylo v manuálu k BMS cool


RE: Datalink - Blackie - 07.08.2013 11:15

Můžem to večer oprášit, my jsme s eruntalonem ten datalink zkoušeli cca před měsícem. Závěrem našeho testování
bylo: "Docela zajímavá věcička, pár vychytávek, ale použitelný to bude..."

jistě že nejde přidat cizák, viz manuál...

Menny přijď večer polétat. Tu jen píšeš a nelétáš...


RE: Datalink - slide1 - 07.08.2013 11:30

(07.08.2013 11:10)Eruntalon napsal(a):  Neposlal jsem to, protože co je na videu, tak už každý věděl smile

Ale Runtí.... myšleno to bylo jinak... jaktožes nic neposlal = když sme v letu a oznacis naky cile... smich Ja od ted vam budu vse posilat co oznacim a budu si jistej ze je to bandit.... ale nevim jak dlouho tam ten assign vydrzi.... smile


RE: Datalink - Menny - 07.08.2013 11:32

Ale lítám, doma ATC zavelí směr letiště a já letím. cheesygrin
Snad už se brzo přidám, jen vyměním berany za hotas a poladím komp, abych měl aspoň 20FPS.


RE: Datalink - Blackie - 07.08.2013 11:35

pokud si dobře pamatuju, je tam cca 5 sekund, pak zmizí.


RE: Datalink - Eruntalon - 07.08.2013 11:56

(07.08.2013 11:30)slide1 napsal(a):  
(07.08.2013 11:10)Eruntalon napsal(a):  Neposlal jsem to, protože co je na videu, tak už každý věděl smile

Ale Runtí.... myšleno to bylo jinak... jaktožes nic neposlal = když sme v letu a oznacis naky cile... smich Ja od ted vam budu vse posilat co oznacim a budu si jistej ze je to bandit.... ale nevim jak dlouho tam ten assign vydrzi.... smile

Jo ták. No tak to jsem neposlal, proto že musí být splněny alespoň tyto podmínky:
  1. Musíme být ve stejné Package a být spojeni přes DataLink
  2. V tom zmatku, který tam probíhá si na to vzpomenout cheesygrin