42nd CSVS forum
A-10 od DSC - Verze k tisku

+- 42nd CSVS forum (https://forum.falcon-4.com)
+-- Fórum: Jiné hry (/forum-7.html)
+--- Fórum: Vše ostatní, co hrajeme (/forum-16.html)
+--- Téma: A-10 od DSC (/thread-8.html)

1 2


A-10 od DSC - mirak - 23.02.2013 19:36

Hoj,
hraje někdo tohle? Mě to připadne jako hodně dobrý sim...
Sice to není F-16. Pravdou je že já jsem individualista a nikdy se nedostanu misí, ale aspoň grafika je skvělá....


RE: A-10 od DSC - bakterius - 26.02.2013 19:36

ja som si to kupil na vianoce na steame aj s dcs blackshark2 ale este som sa k tomu moc neprepracoval... par skusobnych misii ale inac to bude na dlhsie lakte... ledva zvladam Falcon AF a uz BMS mi robi celkom problem


RE: A-10 od DSC - Luk - 28.02.2013 12:32

Dneska má smysl zabývat se asi jen tím, co je kompatibilní s DCS world. Myšlenka je to dobrá (integrovat sim letadel, vrtulníků, pozemní techniky a SHORAD do jednoho) , protože to asi bude mít moderně pojatý jádro s podporou pluginů a addonů třetích stran. Já ale lítal jen Flankera 1. a 1.5. Od tý doby jsem v LockOnu strávil cca 35 minut (mám nějaký základ koupený v supermarketu).

Ačkoli jsem o vstupu do DCS světa osobně neuvažoval, addon MiGu-21Bis mě možná jednou zlomí - jestli ale vůbec vyjde. To je pro mě, jako milovníka 21 moc silný magnet...


RE: A-10 od DSC - Luk - 05.08.2014 10:01

zdar, jak to vypadá s tím DCS Migem 21? Dělám si úklid na disku a asi 2 roky mi tu hnije 10GB DCS world jen kvůli čekání na jednadvacítku. Rád bych to smazal, ale nerad pokud by měl za týden fishbed vyjít....


RE: A-10 od DSC - Apo - 12.08.2014 13:31

Pokud máš 2 roky na disku DCS World, tak to už můžeš opravdu smazat, páč to bude verze, kterou na současnou bez nový instalace stejně nedostaneš smile


RE: A-10 od DSC - Luk - 13.08.2014 14:55

mám verzi 1.2.0 3205
nevím, jestli ta původní instalace není třeba rok a půl stará s tím, že jsem ji určitě alespoň 2x updatoval krz nějaký patche....

takže lze 1.2.0 3205 updatovat na poslední verzi?...a víš něco o tý jednadvacítce?

dik


RE: A-10 od DSC - Apo - 15.08.2014 13:08

Zkus a uvidíš smile Pusť autoupdate a buď ti to zkousne, nebo ti to nedovolí smile

O Migině mám nějaké info, ale nemohu o něm momentálně hovořit, nicméně... updatuj updatuj, kdo ví... smile

Necituj predchozi prispevek. (bod c 12. pravidel) Harm


RE: A-10 od DSC - Luk - 15.08.2014 14:49

jéééžiši chlape, mig-21 néjni stealth šestý generace, aby tě kvůli němu podřízli....


RE: A-10 od DCS - Apo - 15.08.2014 17:08

Je blízko

Recenze modulu: http://www.dcs-uvp.cz/index.php/hlavni-novinky/104-recenze-modulu-mig-21bis


RE: A-10 od DSC - Luk - 21.08.2014 18:23

Díky za recenzi.
Měl jsi později možnost vyzkoušet to chování za nízkých rychlostí? Myslím s opravenou verzí.
Já například doteď lítám MiG-29 datadisk k Falconu 3.05 a asi hlavně pro ty mezní režimy, jako jsou vývrtky, skluzy a podobně. Je to dle mě základ modelování těchto ne FBW mašin. Onehdá jsme se na falconím sletu v Prostějově bavili s pilotem jednadvacítky a taky povídal, jak se mu to kolem 400kmh vždycky začalo klepat.
V dogfajtu s klapkama nelítal, protože je to tak neučili. Lítal přepadovou PF(M), jestli si pamatuju dobře.
Mě tohle dost zajímalo, lítal jsem totiž jednadvacítku často ve Falconu - žádný med proti šestnáctkám a patnáctkám - ale když se na to šlo chytře, dal se s R-60 a R13M občas urvat sestřel, R3S byly k prdu. R3R jsem občas brával, abych je donutil uhnout. V dogfajtu pak byl základ, použít na nízkých rychlostech klapky. Dělal jsem to tak často, proto mě to zajímalo. Vím, že v minulosti Pakistánec Chán(neo jak se jmenoval) běžně dogfajtil nemotornou F-104 v točení proti agilním, podzvukovým Gnatům - na klapkách...a dokázal tak skorovat. Maďaři při předváděčkách dogfajtu jsou s Bisem i MF taky na klapkách. Každej k tomu dle mě dojde, a v TOPGunu jednadvacítka platí za letadlo s "great low speed handeling and nose authority"....těžko ale bez klapek...