42nd CSVS forum
Manuály k Falcon BSM od Mennyho - Verze k tisku

+- 42nd CSVS forum (https://forum.falcon-4.com)
+-- Fórum: Falcon 4.0 (/forum-3.html)
+--- Fórum: Vlastní hraní (/forum-12.html)
+--- Téma: Manuály k Falcon BSM od Mennyho (/thread-97.html)



Manuály k Falcon BSM od Mennyho - Rapier - 19.11.2013 22:00

Nevím zdali to víte ale Menny má vlastní stránky o Falconu http://menny.webnode.cz/bms-4/manuely/manual-bms-4-32/ a zde jsou dostupné manuály k Falconu BSM. No já to do včerejška nevěděl.
Shodou okolností se právě nacházím spíše na http://www.dcs-uvp.cz a zde je skupina třech Falconistů, kteří pravidelně létají Multiplayer Falcon BMS.
Osobně mám Falcon AF a nově BSM a DCS: BS2, A-10 a FC3 nainstalovaný.
Více méně neumím už nic a tak se pěkně vše učím znovu. Včera jsem pochopil že k přepnutí z A-G na A-A potřebuji mít nastavenou catridge, zdá se že avionika v BMS je krapek dále než u AF. smile
Mám Mennymu vyřídit pozdravy za jeho stránky, protože jim hodně pomohly.
A pokud prý taky někdo zde léta online tak, ať se přidá. Kluci to berou hodně vážně a mají to dost zmáknutý včetně datalinku, apod..
No mě MIG-21 sundal do minuty. Ani jsem nevěděl jak zapnout radar po přepnutí na A-A z A-G. smile
Teď akorát nevím jaký manuál mám začít číst dřív.


RE: Manuály k Falcon BSM od Mennyho - Menny - 19.11.2013 23:29

Styď se, takhle to na mě prach sprostě prásknout. usmev Na stránkách je zatím manuál BMS4.32. Jak ho pomalu přepisuji do .doc souboru, tak tam nacházím hodně blbostí a překlepů. Jak to budu mít hotové, budu potřeboval nezávislé oči ke korektuře a pak to v pdf hodíme Harmovi na stránky.


RE: Manuály k Falcon BSM od Mennyho - Menny - 20.11.2013 9:31

Jo, a ještě do toho dodělávám finální verzi manuálu "Falcon 4 BMS - Navigační mapy".
Jak říká moje jedna kamarádka "Dovolená není žádná rekreace" a u Falcona to bude platit taky tak.


RE: Manuály k Falcon BSM od Mennyho - CopreX - 25.11.2013 10:21

Ahoj, jsem jeden z těch lidí z UVP co lítají i falcona o kterých se zmňoval Rapier. Chci taky poděkovat a vyslovit uznání Mennymu za vypracování parádního manuálu. thumbs up


RE: Manuály k Falcon BSM od Mennyho - Blackie - 01.12.2013 20:35

taky jsem dělal na manuálu k bms. mám Up front controls + HARM a pár poznámek. A jelikož nemám už čas a nevypadá že v nejbližší době mít budu, mohl bych ti to (nejen mennymu ale komukoli) poslat kdyby se ti něco hodilo můžeš to použít. dělat to podruhý je škoda...


RE: Manuály k Falcon BSM od Mennyho - Menny - 01.12.2013 20:48

(25.11.2013 10:21)CopreX napsal(a):  Ahoj, jsem jeden z těch lidí z UVP co lítají i falcona o kterých se zmiňoval Rapier. Chci taky poděkovat a vyslovit uznání Mennymu za vypracování parádního manuálu. thumbs up

Díky za pochvalu jsem rád, že práce na manuálu nebyla zbytečná, brzo bude manuál v pdf.

(01.12.2013 20:35)Blackie napsal(a):  taky jsem dělal na manuálu k bms. mám Up front controls + HARM a pár poznámek. A jelikož nemám už čas a nevypadá že v nejbližší době mít budu, mohl bych ti to (nejen mennymu ale komukoli) poslat kdyby se ti něco hodilo můžeš to použít. dělat to podruhý je škoda...

Uvidím, jestli se do něj pustím možná jo, ale nejdřív chci dodělat rozdělané manuály. Sice taky moc času nemám, ale snažím se vždy nějaký najít.