42nd CSVS forum

Úplná verze: Létání online
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4
Ahoj chlapi, chci se zeptat kdy a kde lítáte online a jak často? Taky jsem si všiml, že jste zaregistrovaní jako letka na RedFlagu. Pokud tam lítáte, jak to probíhá? Díky CopreX.
Niekedy sme lietali aj 3-4 krat do tyzdna cez letkovy server. Blizsie info tu. Zvykli sme si napisat mail alebo tu odkaz komu ako sa da a potom sa letelo. Teraz je to bieda, neletelo sa uz hadam aj mesiac. Mohli by sme to vsak napravit smile. Mne RedFlag nejde, takze s tymto ti nepomozem.
Kumrik dej mi vedet kdy mas cas a dame letik mrkajici
Ok, ved potrebujem pomoct v tej kampani... Dnes by som aj mohol okolo 17:00. Co ty na to? Mohli by sa pridat viaceri...
tak 18:00 na ts usmev ... a kumriku jakej mas update ?
Mam U7... Slide, Eruntalon si nasiel nejaku babu z letistnej kantyny? smile Lebo ho je nejako malo vidiet. Na TS mrknem kazdy den, ci tam niekto je, a vacsinou som tam nasiel neho, ale teraz nic. Tak sa len tak pytam smile
No uprimne... bych mu to moc přál, ale obavam se ze to bude spis hodne prace popripade urcita nabaženost falcona z posledni doby.... nebo sme proste nak divne zamrzly a kolektivni obrna nas zmaha po sletu vsechny... ono to tak vzdycky bylo... po sletu se proste udela jeden dva online lety a pak je ticho po pesine az do novyho roku smile nebo do doby jak sou svatky, kdyz se vetsinou ozve křema s tim ze uz je doma a ze by dal malou leteckou a pak se to nak zase rozjede... ted je proste mrtvo. ... Ale bude líp smile



PS.... jeste me napadlo... obecne v ocich kazdeho ... najit si babu = mene falcona... ale zkouseli ste nekdy myslet na to... jestli existuje naka baba, co leta falcona ? .... Zajimava myslenka co ? .... no ale to asi patri do off-topic do kategorie DEEP SCI-fi smich Ba jestli tato myslenka neni dokonce trestna smich Jedny svoji bejvalce sem nainstalil AFko.. bohuzel sem se dozvedel ze me podvedla driv nez zacal vycvik smich
S tou kantýnou má Kumrik pravdu, ale ne s tou babou smile Chodil sem poslední dobou hodně do kantýny na pivo smile

A jestli mě to tam zase nevcucne, tak bych se také objevil na TS.
(09.12.2013 22:36)kumrik napsal(a): [ -> ]Niekedy sme lietali aj 3-4 krat do tyzdna cez letkovy server. Blizsie info tu. ...
Bohužel ten odkaz mi nefunguje, zřejmě jako nováček nemám dostatečné oprávnění.
(10.12.2013 17:04)CopreX napsal(a): [ -> ]Bohužel ten odkaz mi nefunguje, zřejmě jako nováček nemám dostatečné oprávnění.

Požádej Harma, aby ti dal oprávnění.
Stran: 1 2 3 4
Referenční URL's