42nd CSVS forum

Úplná verze: Výuková videa
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5
Ahoj, rozhodl sem se, že pro ty naše prcky popř. nové piloty a nebo staronové udělám pár videí.

časem z toho možná bude nějaký větší seriál, ale nic nejde hned a proto se nějak začít musí. Začal sem maverickama....

video zde: https://www.youtube.com/watch?v=A9E74l8RWrk
Slidiku
krasna prace, dneska jsem to zkouknul.
Slide paráda thumbs up.
Jen bych uvítal tyhle videa od začátku, tzn.: jak nastartovat F-16, prostě takové ty běžné věci co každý zná, zkrátka tréningové mise od A do Z.
Ano je to v procesu neboj mrkajici_1 jen co budu mit chvilku se do toho pustim a vemu to z gruntu.
Zatím první vlašťovka... tentokrát jsem se zaměřil na to, jak vymanévrovat AIM-120 B aniž bychom museli točit uplně na druhou stranu a tím ztratit kontakt s nepřátelským letounem.

(Ramp start - coming soon)




Slide, pošli mě prosím ACMI smile
Slíbené video o nahození F-16 za studena. Nevěnuji se teorii, pouze praxi pro bezpečné zprovoznění všech systémů a nahození motoru tak, aby při a i krátce po vzletu nenastávaly chybové hlášky a aby vše fungovalo tak, jak má, jako kdybychom vlezli do 3D rovnou do nastartované a vyhřáté šestnáctky. Jen podotýkám, že při boji Force on Force je ramp start povinný, takže určitě se nevyplatí ho podceňovat. Výhodou je, že v době, kdy se čeká na vyrovnání radaru a barometru se mohou v klidu nastavovat zbraňové systémy a nemusí docházet k situacím, že v cílové oblasti si vzpomeneme, že ještě nemáme ani nažhaveno smich Ehm... že mrkajici_1 smich Tak jo kluci letu zdar, budu rád za další podněty k dalším videím.








Slide


Slide, video je soukromé. Dej ho alespoň neveřejné smile
Stran: 1 2 3 4 5
Referenční URL's